IRAN LOTO

Take your chance with us

InstagramTelegramWhats app

وقت آن است که جهان هستی به تلقین شما پاسخِ مثبت دهد!

5 سال پیش

تلقین

تلقین، بیان یک جمله ساده با لحن محاوره‌ای برای تثبیت باورهای شماست و به شما کمک می‌کند با قدرت به سمت اهداف زندگیتان حرکت کنید. برای آنکه در زندگی بهتر نتیجه بگیرید، باید تلقین‌های مثبت در مورد خودتان داشته باشید.

در علم روان شناسی تلقین فرایند روانشناختی تعریف شده است که به وسیله آن خود فرد یا دیگری افکار، احساسات یا رفتار فرد را هدایت می‌کند و بر ناخودآگاه انسان اثر می‌گذارد.

یک مثال برای تلقین روزانه با زبان ساده محاوره‌ای، این است که مقابل آینه بایستید و به خودتان بگویید: «من از اینکه یک شغل عالی دارم و تا این حد خوشحالم، با تمام وجود راضی هستم.» وقتی دنبال یک کار بهتر هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید و هدفتان این است که از خودتان احساس رضایت کنید، می‌توانید از این جمله استفاده کنید.

اساس «قانون جذب» این است که جهان هستی، افکار و انرژی شما را به رسمیت بشناسد. به همین دلیل است که اگر انرژی و تلقین مثبت ایجاد کنید، جهان هستی هم به شما پاسخ مثبت می‌دهد. «تکرار» و «استمرار» نقش مهمی در تلقین روزانه بازی می‌کند. هرچه موضوعی را برای خودتان بیشتر تکرار کنید، آن پیام بیشتر توسط ضمیر ناخودآگاه شما پذیرفته می‌شود و در زندگی شما نمود پیدا می‌کند.

ایده‌ی «تلقین تصویری» یک شکل واقعی و فیزیکی از تلقین شما است. به چند مثال توجه کنید:

تلقین‌های خود را به شکل یک تابلو آماده کنید و آن را در جایی که همیشه جلوی چشمتان باشد، قرار دهید. یک ایده خوب این است که تلقین‌های تصویری خود را در کنار تابلوی آرزوها نصب کنید. درست مثل آینه که با نگاه کردن به آن، تصویر ذهنی شما از خودتان بهتر می‌شود و باعث می‌شود که قدر خودتان را بیشتر بدانید.

موبایلتان را روی حالتی تنظیم کنید که هر چند ساعت یک بار تلقین‌ها را به شما یادآوری کند. با این کار تلقین‌ها به طور منظم در مقابل چشمان شما قرار می‌گیرد. حتی می‌توانید زنگ موبایلتان را طوری تنظیم کنید که یکبار صبح و یک بار قبل از خواب زنگ بزند و تلقین‌ها را به شما یادآوری کند.

به طور منظم، در آغاز یا پایان روز تلقین‌های خود را یادداشت کنید.

با دید مثبت، به خودتان تلقین کنید که این بار در لاتاری برنده می‌شوید. این جمله را به صورت یک باور، برای خودتان تکرار کنید. وقت آن است که جهان هستی به تلقین شما پاسخِ مثبت دهد. پس همین حالا، در بزرگترین لاتاری‌های دنیا در سایت لاتاری دات کام شرکت کنید و شانس خودتان را امتحان کنید. شاید این بار نوبت شما باشد!

  • لاتاری
  • بخت آزمایی
  • بلیط
  • قرعه کشی

مطالب بیشتر