IRAN LOTO

Take your chance with us

InstagramTelegramWhats app

ماجراهای طمع و بدشانسی در جایزه ی بزرگ

5 سال پیش

شما هم می ­خواهید برنده­ ی جایزه­ ی بزرگ شوید؟ چه کسی نمی ­خواهد؟!

در واقع این جایزه مبلغی قابل توجه است که شاید بسیاری از ما نتوانیم در طول مدت زندگی­ مان آن را تجربه کنیم. برای بسیاری از شرکت کنندگان در بخت­ زمایی، باخت یک اتفاق بد ولی موقت است. متاسفانه برخی شرکت کنندگان دست به هر کاری برای برنده شدن جایزه ­ی بزرگ می ­زنند و هنگام ناکامی سعی دارند مبالغ برنده شده از جانب دیگر شرکت کنندگان را تصاحب کنند. داستان­ های زیر سرگذشت تعدادی از برندگان را برایتان شرح می­ دهد.

به این سادگی هم نیست!

Andy Ashkar در ماه جولای سال ۲۰۱۳ به تصرف غیرقانونی اموال سرقتی با ارزشی معادل ۵ میلیون دلار محکوم شد که متعلق به یک جایزه­ ی بزرگ لاتاری در نیویورک بود. او پسر یک مغازه دار معمولی بود که پشت صندوق کار می­کرد و مسئول رسیدگی به بلیط­ های برنده­ ی لاتاری نیز بود. زمانی که برنده­ ی جایزه­ ی بزرگ لاتاری Robert Miles با او برای دریافت پولش تماس گرفت،­ اندی وی را فریب داده و فقط ۴۰۰۰ دلار به او پرداخت.

Andy Ashkar بلیط را برداشت و متواری شد. رابرت میلز در آن زمان به علت اعتیاد به کوکائین توانایی تعقیب او را نداشت و این ماجرا تا زمانی ادامه داشت که اندی مدعی شد صاحب واقعی اموال است تا بتواند مبلغ را دریافت کند. و حالارابرت میلز با ثروتی بیش از ۵ میلیون دلار، خیلی خوشحال است که در آن زمان مبلغ را دریافت نکرده، چرا که یک زندگی کاملا بدون مسئولیتی داشته است. همچنین او برای حکم ۸ سال زندان اندی ابراز تاسف می­کند.

جدایی پر ضرر!

مسلماً سرقت بلیط لاتاری برنده­ ی شما توسط یک صندوق­دار اتفاق بدی است، اما کلاه­برداری توسط نزدیک­ترین عضو خانواده بسیار دردناک­تر است. بعد از ۲۵ سال زندگی مشترک، همسر Thomas Rossi درخواست طلاق فوری داد! دنیس پس از برنده شدن ۱٫۳ میلیون دلار در لاتاری کالیفرنیا، برای ممانعت از پرداخت سهم همسرش، تصمیم به جدایی گرفت.

دنیس پس از طلاق از همسرش و همچنین عدم توانایی در پنهان کردن مبلغ برنده شده ، جایزه­ ی بزرگ را به دست نیاورد. با توجه به نقض قوانین اعلام دارایی، دادگاه خانواده کل ۱٫۳ میلیون دلار را به Thomas Rossi شوهر سابق او داد!!

به خاطر یک مشت دلار!

برخی اوقات این فقط شخص حریص نیست که بازنده است. بانک کشاورزی چین به دلیل دستبرد دو نفر از کارکنانش به خزانه برای شرکت در قمار بیش از ۵۱ میلیون یوآن (حدود ۷ میلیون دلار) از دست داد. پس از افشای دزدی و برآورد کل مبلغ، دو دزد Xiaofeng Ren و Xiangjing به اعدام محکوم شدند.

بُرد به نفع اداره­ ی پلیس!

یک اداره­ ی پلیس در Medford اعلام کرد که بلیط برنده­ ی ۱ میلیون دلاری قرعه کشی به طور غیر قانونی خریداری شده است. پس از آن­که پلیس کشف کرد که Christina Goodenow بلیط لاتاری خود را با ویزا کارت دزدی خریداری کرده، پول برنده شده­ ی او را توقیف و به سود اداره­ ی پلیس ضبط کرد. اداره­ ی پلیس اجازه­ ی ضبط دارایی­ هایی را که به شکل غیرقانونی به دست آمده باشد دارد.

حریص نشوید.

تنها چیزی که بدتر از از باخت است، از دست دادن دوباره است. گاهی اوقات فقط باید بدانید که چه زمانی از انجام عملی انصراف دهید. اجازه ندهید که مبلغ جایزه شما را اغوا کند. اگر نمی توانید مسئولیت باخت را بپذیرید، پس شاید شرکت در قرعه کشی (قمار) برای شما مناسب نیست. ایران لاتر از رسیدن بلیط­ های برنده به صاحب واقعی آن اطمینان حاصل می­کند. ممکن است برنده­ ی جایزه­ ی بزرگ نشوید اما به یاد داشته باشید که همه­ ی لاتاری ها به افراد نیازمند و سازمان ­های خیریه کمک می­ کنند.

  • لاتاری
  • بخت آزمایی
  • بلیط
  • قرعه کشی

مطالب بیشتر